cz-kupon.com
Hlavní strana všechny obchody B2B Partner Slevový kód

B2B Partner Slevový Kupón a Kupón Květen 2022

Najděte atraktivní nabídky, které mohou výrazně snížit náklady na vaše oblíbené položky, získat bezkonkurenční slevy a nejnovější nabídky na B2B Partner. až 60% sleva s B2B Partner Slevový kód a Kupón, které jsou testovány. Zkontroluje všechny nabídky každý den, můžete je využít před nákupem online.

Pokračujte b2bpartner.cz
  • Slevy 8
  • nabídky 8
  • Doprava zdarma 1

FAQ for B2B Partner

B2B Partner nabízí dopravu zdarma?

B2B Partner aby zákazníci mohli nakupovat produkty za nižší cenu, cena vždy zahrnuje náklady na dopravu produktu na vámi zvolenou adresu v České republice. Vaše zásilka bude doručena přepravními službami DPD Express a TOPTRANS nebo DACHSER na libovolnou adresu v České republice, kterou si zvolíte. Konkrétní dopravce bude určen podle povahy zboží v době odeslání.

Mohou se zákazníci přihlásit k odběru e -mailů B2B Partner?

B2B Partner důrazně doporučuje, aby si zákazníci zaregistrovali e-mailovou adresu a poskytli exkluzivní kupony pro zákazníky, kteří si úspěšně zaregistrují e-mailovou adresu. Pokud je vaše registrace úspěšná, okamžitě vám poskytnou několik 50-100 korunových kuponů, které můžete okamžitě použít při dalším nákupu. Můžete jej využít i při nákupu zboží v české kamenné prodejně.

Jaké platební metody přijímá B2B Partner?

B2B Partner je první, kdo přijímá platbu na dobírku. Při platbě na dobírku platíte celý přepravní poplatek řidiče. Přijímají také splatné bankovní převody. Peníze můžete převést z jakéhokoli bankovního účtu na firemní účet Komerční banky. K platbě přes platební bránu GoPay můžete také použít kreditní kartu nebo jiné online platební metody a Google Pay.

B2B Partner nabízí instalaci produktu?

B2B Partner má v ČR zkušený tým montérů, kteří vám zboží dovezou až na podlahu a objednané zboží smontují přímo u vás. Tato služba je vhodná zejména pro montáž kancelářského nábytku apod. Tato služba nezajišťuje výzdobu budov, nástěnnou instalaci apod. Montážník si s vámi po dodání domluví termín montáže. Tato služba je některým zákazníkům poskytována zdarma.

Novinky e-mailem

Zaregistrujte se a získejte nejlepší slevy.