cz-kupon.com
Hlavní strana všechny obchody Bambule Sleva O2

Bambule Sleva O2 Květen 2022

Získejte úspory pomocí Bambule Sleva O2 zdarma. Podívejte se na následující seznam kupónů a kliknutím získáte kuponové kódy nebo nabídky. Nikdy nezmeškejte šanci ušetřit peníze.

Pokračujte bambule.cz
  • Slevy 15
  • nabídky 15
  • Doprava zdarma 2

FAQ for Bambule

Bambule nabízí dopravu zdarma?

Bambule doprava zdarma při objednávce tak nad 1000 korun. DPD Express a Česká pošta Express a ppl Express budou poskytovat přepravní služby zdarma. Balík odešlete na adresu nebo poštu určenou příjemcem do 1 až 2 pracovních dnů od odeslání balíku z internetového obchodu. Zboží si samozřejmě můžete na jejich kamenné prodejně vyzvednout i sami.

Bambule nabízí stahování aplikací?

Bambule nabízí 10% slevu zákazníkům, kteří si aplikaci stáhnou. Aplikaci můžete použít přímo ve své první objednávce. Jejich aplikace lze stáhnout a používat zdarma přímo prostřednictvím obchodu Google Play Store a taky Apple Store. Kupóny na mnoho hraček a nových produktů čekají na vaši návštěvu ve svých aplikacích. Koupit můžete kdykoli.

Jaké platební metody přijímá Bambule?

Můžete používat zcela bezpečné online platební metody prostřednictvím VISA a MasterCard a Diners Club atd. Nemusíte se bát zneužití, jejich přenos informací je zcela bezpečný k odhalení. Díky platební bráně PayU zaregistroval, Bambule tak všechny platby online, takže je lze odeslat ihned taky po zaplacení kreditní kartou. A při osobním odběru můžete platit přímo na prodejně platební kartou nebo hotově.

Existují nějaké výhody z toho, že jste členem jejich Bambule?

Bambule je klub, který si zamiluje celá rodina a zákazníci se mohou připojit přímo. Nashromážděnou částku objednávky můžete použít ke sbírání mincí a uplatnění slev. Pro děti také zdarma připravili narozeninové a sváteční dárky. Vybrané produkty můžete ochutnat také v exkluzivních klubových speciálech. Každá česká koruna se rovná jedné zlaté minci.

Novinky e-mailem

Zaregistrujte se a získejte nejlepší slevy.