cz-kupon.com
Hlavní strana všechny obchody Bershka Slevový kód

Bershka Kupón, Slevový kód a Promo Kód Květen 2022

Ušetřete ještě více s 8 nabídkami Bershka Slevový kód a Kupón. Včetně 1 slevových kódů a 8 obchodů.

Pokračujte bershka.com
  • Slevy 8
  • nabídky 8
  • Doprava zdarma 2

FAQ for Bershka

Bershka nabízí dopravu zdarma?

Bershka neúčtuje žádné poštovné za objednávky, které si jdete vyzvednout do obchodu. Expresní nebo standardní zásilky jsou zpoplatněny. A standardní dodání je 3 až 5 pracovních dnů a 2 až 3 pracovní dny expresně. Jejich přepravní sazby se také pohybují od 159 korun do 319 korun. Některé způsoby dopravy nemusí být dostupné během akcí nebo slev.

Mohou se zákazníci přihlásit k odběru e -mailů Bershka?

Bershka nabízí bezplatné dárky zákazníkům, kteří jsou nyní přihlášeni k odběru e-mailu. Prostřednictvím služby TIDAL získáte hudbu na 3 měsíce zdarma. Poslali vám dárek přímo e-mailem. A také můžete získat další informace o slevách na jejich oblečení, exkluzivní novinky a další informace z první ruky. Předplatné pošty tak můžete kdykoli zrušit.

Jaké platební metody přijímá Bershka?

Platit můžete těmito kreditními kartami: Visa a Visa Electron, MasterCard a American Express a PayPal. Jakmile banka platbu schválí, obdržíte potvrzení objednávky e-mailem, ale platba nebude stažena z účtu, dokud zboží neopustí sklad v určeném místě určení. Bershka nepřijímá hotovost, šeky ani telefonické objednávky. A pokud platíte přes ApplePay a GooglePay, vztahuje se to pouze na aplikaci.

Novinky e-mailem

Zaregistrujte se a získejte nejlepší slevy.