cz-kupon.com
Hlavní strana všechny obchody DonPealo Slevový kód

DonPealo Kupón a Slevový Poukaz Květen 2022

V e-shopu najdete kompletní sortiment DonPealo Kupón, Slevový Kupón a Slevový Poukaz. K dispozici je 1 kódů poukázek a 10 nabídek.

Pokračujte donpealo.cz
  • Slevy 10
  • nabídky 10
  • Doprava zdarma 1

FAQ for DonPealo

DonPealo nabízí dopravu zdarma?

DonPealo dokáže přepravit až 50 kg zboží po celé ČR. U objednávek se spotřebou do 3000 Kč hradí dopravné kupující a dopravné je 99 Kč. Pokud objednané zboží přesáhne 3000 Kč, je ten druh dopravy poskytován zdarma. Pro zákazníky je nejlepší zboží převzít v době, kdy je zásilka neporušená a bez zjevného poškození.

Jaké platební metody přijímá DonPealo?

DonPealo přijímá v obchodech platby v hotovosti a kreditními kartami. Můžete si také zvolit platbu na dobírku při expresním doručení a budou účtovat přepravci poplatek za službu ve výši 50 Kč. Můžete také provádět bankovní převody předem a nemusíte platit žádné poplatky za služby. Dopravci je potřeba zaplatit dostatečnou hotovost na dobírku nebo některé lze zaplatit platební kartou.

Jaké propagační akce má DonPealo?

DonPealo má speciální propagační oblast a ukazuje dostupnost zásob lihovin. Jejich vína a šumivá vína a likéry jsou ve slevě a jejich slevy se pohybují od 30 % do 50 %. Mají také různé slevy na produkty, jako je brandy a vodka a whisky. Jejich propagační vína mají specifickou přírodní a plnou chuť.

Novinky e-mailem

Zaregistrujte se a získejte nejlepší slevy.