cz-kupon.com
Hlavní strana všechny obchody Drmax Sleva 100 Kč & Doprava Zdarma

Drmax Sleva 100 Kč & Doprava Zdarma Květen 2022

Ušetřete ještě více s 22 nabídkami Drmax Sleva 100 Kč & Doprava Zdarma. Můžete také zkontrolovat Dopr Plus Va Zdarma Pro Přihlášené Do Věrnostního Programu Karta Výhod Na Dr. Max a najít další kódy slev pro své oblíbené produkty.

Pokračujte drmax.cz
  • Slevy 22
  • nabídky 22
  • Doprava zdarma 2

FAQ for Drmax

Drmax nabízí dopravu zdarma?

Drmax poskytuje dopravu zdarma všem zákazníkům a vaše objednávka musí přesáhnout 999 korun. Poskytují tak ppl express a dpd express možnosti doručení v reálném čase. Samozřejmostí je balíková služba, balíková služba přepraví v cenové relaci až 50 000 Kč a zboží si můžete zdarma vyzvednout i tak na jejich kamenné prodejně.

Drmax nabízí stahování aplikací?

Drmax jako nejznámější lékárna v České republice poskytuje zákazníkům také služby stahování aplikací. Můžete si jej zdarma stáhnout a používat v Apple Store a Google Store. Na první stažení můžete získat kupón v hodnotě 50 Kč a více. Poté si můžete na svém mobilním telefonu kdykoli a kdekoli procházet denní léky, které potřebujete.

Jaké platební metody přijímá Drmax?

Drmax pokud poskytnete zboží na dobírku za účelem přímého doručení zboží na vámi uvedenou adresu nebo si zboží vyzvednete v lékárně osobně, musíte zaplatit přepravci a dodatečný servisní poplatek 30 SEK. K platbě po převzetí zboží na osobním odběrném místě lékárny můžete využít i online platební karty VISA, VISA Electron a Maestro. V některých případech lze pro platby online použít karty sociálního zabezpečení.

Jaké propagační akce má Drmax?

Drmax má spoustu věcí denní potřeby a lékařských činností. Jako běžné zlevněné produkty se jejich slevy obvykle pohybují mezi 3 % a 25 %. Musí si také jeden koupit a získat jeden balíček akcí zdarma. Některé z jejich léků je třeba naskladnit, kupte tři a získáte dvě aktivity zdarma. Ty budou mnohem levnější než ty, které tak obvykle kupujete samostatně.

Novinky e-mailem

Zaregistrujte se a získejte nejlepší slevy.