cz-kupon.com
Hlavní strana všechny obchody Intimissimi Slevový kód

Intimissimi Kupón 👌 Slevový Kupón Květen 2022

Získejte až 55% slevu. 7 nabídek slev v Květen 2022. Až 55% sleva s Intimissimi Kupón a Slevový Kupón.

Pokračujte intimissimi.com
  • Slevy 7
  • nabídky 7
  • Doprava zdarma 1

FAQ for Intimissimi

Intimissimi nabízí dopravu zdarma?

Doručení zboží na adresu domů do 48 hodin stojí 249 Kč a místo dodání 199 Kč. Intimissimi také poskytuje dopravu zdarma, pokud je objednávka nad 2050 Kč, standardní způsob dopravy je zdarma. Při volbě standardní dopravy je předpokládaná doba dodání 2 až 4 pracovní dny od data, kdy zákazník obdrží objednávku ze svého skladu.

Jaké platební metody přijímá Intimissimi?

Intimissimi jasně uvedl platební metody akceptované českými zákazníky. Můžete platit kreditní kartou a debetní kartou a přijímají většinu běžných značek kreditních karet a neplatí se žádný manipulační poplatek. Můžete také použít Apple Pay a tato platební metoda je omezena na zařízení Apple. Platit můžete i na dobírku a pouze u rodinných objednávek.

Existují nějaké výhody z toho, že jste členem jejich Intimissimi?

Intimissimi může využívat výhod registrovaných zákazníků výhradně pro své věrné zákazníky. Nabízejí dopravu zdarma a kupony za každých 200 bodů zakoupených online nebo v obchodě. Můžete si přímo vytvořit účet a přiřadit svou členskou kartu. Můžete jej použít přímo při příštím nákupu, může za vás sbírat body a poskytovat další slevy.

Jaké propagační akce má Intimissimi?

Zde nakoupíte spodní prádlo a kalhotky za zvýhodněné ceny. Intimissimi poskytuje dámské denní spodní prádlo a pyžama ultra nízké slevy se slevou až 45 %, kvalita je naprosto stejná jako u běžného spodního prádla. Každý týden probíhají aktivity pro různé produkty, které jsou předem představeny a zákazníci jsou předem upozorněni. Jejich slevy se budou lišit podle druhu zboží.

Novinky e-mailem

Zaregistrujte se a získejte nejlepší slevy.