cz-kupon.com
Hlavní strana všechny obchody Martinus Sleva ISIC

Martinus Sleva ISIC Květen 2022

72% sleva s 15 Martinus Sleva ISIC v Květen 2022. Nikdy si nenechte ujít tuto příležitost.

Pokračujte martinus.cz
  • Slevy 15
  • nabídky 15
  • Doprava zdarma 1

FAQ for Martinus

Martinus nabízí dopravu zdarma?

Martinus zákazníkům samozřejmě poskytujeme dopravu zdarma a pouze v rámci České republiky objednejte od 999 Kč a získáte dopravu zdarma. Budou vám doručeny co nejdříve prostřednictvím GLS a ppl express a obvykle do 2-3 dnů. Pokud nedosáhne 999 korun, je třeba uhradit poštovné 29-119 Korun. Ceny, které stanoví a platí pouze při zasílání zboží v rámci ČR a při zaslání celého balíku najednou.

Martinus má odměnu za doporučení přátelům?

Martinus nabízí více než 150 000 knih a mnoho dalšího skvělého obsahu produktů. Mají tedy spoustu stálých zákazníků a doufají, že zákazníci mohou doporučit nákup knih zde více přátelům. Proto spuštěním programu odměn pro lidi, kteří doporučí nové přátele ke koupi, můžete získat odměnu ve výši 7 % z částky objednávky přítele a bude efektivní po dlouhou dobu.

Jaké platební metody přijímá Martinus?

Martinus přijímá platbu na dobírku, což je pohodlný a rychlý způsob platby. Vaše objednávka bude odeslána tak na Vaši adresu nebo odběrné místo a zboží zaplatíte přímo pracovníkům přepravní společnosti po obdržení balíku. Platit můžete také jejich kreditními a debetními kartami VISA a VISA Electron a EuroCard a MasterCard. Online bankovnictví je tak v současnosti nejpohodlnější platební metodou.

Jaké propagační akce má Martinus?

Můžete ušetřit spoustu peněz. Martinus má mnoho knih a časopisů se slevou. Intenzita slev jejich knih se pohybuje od 5 % do 50 %. Mnoho jejich minulých časopisů, novin a periodik má poloviční slevy. Můžete si také vybrat spoustu levných starých knih, nastavit speciální cenovou oblast starodávných knih, můžete si vybrat přímo.

Novinky e-mailem

Zaregistrujte se a získejte nejlepší slevy.