cz-kupon.com
Hlavní strana všechny obchody Notino Sleva Isic

Notino Sleva Isic Květen 2022

70% sleva s 22 Notino Sleva Isic v Květen 2022. Nikdy si nenechte ujít tuto příležitost.

Pokračujte notino.cz
  • Slevy 22
  • slevové kódy 9
  • nabídky 13

FAQ for Notino

Notino nabízí dopravu zdarma?

Notino poskytuje dopravu zdarma všem zákazníkům, ale jejich doprava zdarma se mírně liší od ostatních obchodů. Poskytují dopravu zdarma pro určité produkty a nepotřebují, abyste za dopravu zdarma utráceli tak příliš mnoho. Mají moc speciální bezplatnou produktovou stránku, bez ohledu na to, kolik produktů přidáte později a pouze jeden produkt s dopravou zdarma stačí k nákupu jakéhokoli produktu a získáte dopravu zdarma.

Mohou se zákazníci přihlásit k odběru e -mailů Notino?

Notino nabízí slevy na předplatné e-mailů a aktivně zasílá propagační akce, slevy a novinky na vaše e-maily. Zasílají také propagační kódy e-mailem. Při nákupu kosmetiky nad 900 Kč sleva 10 % a při nákupu nad 1 500 Kč sleva 15 %. Zároveň můžete získat ty informace o hře v reálném čase.

Jaké platební metody přijímá Notino?

Notino přijímá platbu na dobírku a nejběžnější způsob platby v ČR. Pokud je zboží doručováno expresní poštou a expresem PPL, musíte zaplatit pouze za zboží a žádný poplatek za službu. Jejich online platba kreditní kartou je taky moc pohodlný způsob platby. Po vytvoření objednávky budete přesměrováni na zabezpečenou platební bránu banky a snadno se používají i bankovní převody.

Jaké propagační akce má Notino?

Notino nabízí 5% slevu pro každého zákazníka a tento kód je platný po dlouhou dobu. Pokud kliknete na jejich webové stránky, můžete snadno získat propagační kódy a zakoupit veškeré zboží za zvýhodněné ceny. Mají také moc speciální propagační oblast se sérií zlevněných produktů o více než 10%. Tyto dvě slevy se používají moc společně různými způsoby.

Novinky e-mailem

Zaregistrujte se a získejte nejlepší slevy.