cz-kupon.com

Patro Cz Isic Květen 2022

Eshop Patro nabízí širokou škálu slev pro všechny zákazníky. až 80% sleva s Patro Cz Isic. Nikdy nezmeškejte šanci ušetřit peníze.

Pokračujte patro.cz
  • Slevy 22
  • slevové kódy 10
  • nabídky 12

FAQ for Patro

Patro nabízí dopravu zdarma?

Patro může zákazníkům také poskytnout dopravu zdarma a jejich velkorysá doprava zdarma nevyžaduje žádnou částku. Stačí přejít na domovskou stránku produktu a zkontrolovat, zda je produkt zdarma. U produktů mají jasně uvedenou přímou informaci o dopravě zdarma, můžete využít dopravu zdarma. Mohou využít určité množství PPL express a dpd express k odeslání na jakoukoli adresu v ČR.

Jaké platební metody přijímá Patro?

Patro přijměte hotovost nebo kreditní kartu na dobírku u České pošty a přepravců. Dopravci platící kreditní kartou nemají vždy zaručenou platbu. Pro informace o této možnosti budete muset kontaktovat přímo řidiče. K platbě online můžete využít také bránu GP WebPay. Platit z mallpay můžete i do 14 dnů, odložená platba je zcela zdarma.

Patro má dárkovou kartu?

Patro dárkový certifikát je jedním z nejlepších dárků pro rodinu, přátele nebo obchodní partnery. Můžete jim zakoupit dárkové poukazy v různých cenách a množství a dát jim tak možnost nákupu dle vašich požadavků a preferencí. Počet jejich voucherů je 1 000 korun a lze je vyčerpat pouze jednorázově. V opačném případě bude částka neplatná.

Patro má záruční servis?

Patro si myslí, že pojištění bytu nebo auta je něco, co každý potřebuje. Zde si nyní můžete na své nákupy sjednat pojištění proti krádeži a náhodnému poškození nebo prodlouženou záruční dobu až na 3 roky. S produktovým pojištěním se vyhnete nečekaným nákladům spojeným s nákupem nových produktů nebo pozáručními opravami, které se mohou pohybovat až v řádu tisíců korun.

Novinky e-mailem

Zaregistrujte se a získejte nejlepší slevy.