cz-kupon.com
Hlavní strana všechny obchody Sinsay Slevový kód

Sinsay Slevový Poukaz 👏 Slevový Kupón Květen 2022

Hledáte Sinsay Kupón & Slevový Kupón níže. Získejte až 79% slevu. 9 nabídek slev v Květen 2022. Popadni teď šanci.

Pokračujte sinsay.com
  • Slevy 9
  • slevové kódy 2
  • nabídky 7
  • Doprava zdarma 1

FAQ for Sinsay

Sinsay nabízí dopravu zdarma?

Sinsay poskytněte zákazníkům dopravu zdarma, pokud vaše objednávka dosáhne 700 Kč, můžete ji okamžitě odeslat zdarma. Poskytují vám bezplatné doručovací služby v reálném čase prostřednictvím České pošty a společností GLS a ppl express a mohou vám být doručeny až domů. Jejich běžná dodací lhůta je obvykle 2-5 dní a poskytnou nejrychlejší kurýrní společnost na základě vaší konkrétní lokality.

Mohou se zákazníci přihlásit k odběru e -mailů Sinsay?

Sinsay poskytujte exkluzivní slevy pro zákazníky, kteří se přihlásí k odběru newsletteru, a také nejnovější informace o produktech a událostech. Nabídnou vám 10% slevu na online nákupy. Můžete využít jejich slev a užít si online nakupování pod jejich značkami. Obvykle vám každý měsíc posílají e-maily a všechny jsou pečlivě vybírány a pomáhají vám při nakupování.

Jaké platební metody přijímá Sinsay?

Pokud chcete platit kreditní kartou, zadejte prosím možnost platby online Pay U a vyberte si vhodnou debetní nebo kreditní kartu. Sinsay přijímá také dobírku k platbě objednávky přímo v hotovosti a bude účtovat poplatek za dobírku ve výši 35 USD. Objednávku můžete zaplatit také online bankovním převodem nebo můžete zaplatit bezpečně přes bránu Paypal.

Jaké propagační akce má Sinsay?

Sinsay neexistuje žádná speciální propagační oblast, ale každá série oblečení má nějaké propagační produkty, můžete si vybrat podle série a stylů, které potřebujete. Jejich slevy na dámské a pánské oblečení se pohybují od 5 % do 20 %. Slevy na některé vánoční kostýmy a dárky dosahují i ​​40 %. Kvalita jejich reklamního oblečení je tak stejná jako u běžného oblečení.

Novinky e-mailem

Zaregistrujte se a získejte nejlepší slevy.