cz-kupon.com
Hlavní strana všechny obchody Tectake Slevový kód

Tectake Slevový Poukaz 👏 Slevový Kupón Květen 2022

Hledáte Tectake Kupón & Slevový Kupón níže. Získejte až 60% slevu. 10 nabídek slev v Květen 2022. Popadni teď šanci.

Pokračujte tectake.cz
  • Slevy 10
  • nabídky 10
  • Doprava zdarma 1

FAQ for Tectake

Tectake nabízí dopravu zdarma?

Welfare jejich společnosti je velmi dobrý, takže všechny objednávky zaslané do ČR jsou zdarma. Doručení standardních zásilek Tectake bude trvat 2–4 pracovní dny. Fyzické osoby si nemohou vyzvednout zboží na adrese společnosti. Doručení nadrozměrného nákladu prostřednictvím GLS trvá 3–4 pracovní dny. Nestandardní zásilky větší hmotnosti nebo rozměru odesíláme přepravní společností do 4-6 pracovních dnů.

Mohou se zákazníci přihlásit k odběru e -mailů Tectake?

Zákazníci se mohou zdarma přihlásit k odběru svých e-mailů a získat 5% slevu na svůj první nákup. Tectake Čeká na vás mnoho dalších exkluzivních výhod. K dispozici jsou také jedinečné týdenní slevy a omezené nabídky, stejně jako vzrušující soutěže a akce. Existuje tolik vzrušujících věcí, když se zaregistrujete k odběru e-mailu a musí na vás zapůsobit jedna věc.

Jaké platební metody přijímá Tectake?

Přijímají dobírku a neúčtují žádné poplatky za služby, ale pouze pro zákazníky v ČR. Tectake zákazníci, kteří provedli bankovní převod a obdrží zboží po zaplacení. Připsání platby na účet obvykle trvá 1–2 pracovní dny. Můžete platit online kreditní kartou a Paypal a PayU. Mohou také přijímat platby šekem pro některé velké společnosti, se kterými často spolupracují.

Jaké propagační akce má Tectake?

Tectake má oblast propagace nábytku a každý týden jsou zákazníkům poskytovány nové reklamní předměty. Jejich šperkovnice, židle a skříňky jsou všechny ve výprodeji a jejich slevy až 65 procent jsou velmi příznivé. Mají širokou škálu produktů, ale inventář zlevněného zboží není mnoho a barvy nejsou kompletní. Musíte tedy tak nakoupit včas.

Novinky e-mailem

Zaregistrujte se a získejte nejlepší slevy.