cz-kupon.com
Hlavní strana všechny obchody Uniqa Pojišťovna Slevový kód

Uniqa Pojišťovna Slevový Kupón a Kupón Květen 2022

Najděte atraktivní nabídky, které mohou výrazně snížit náklady na vaše oblíbené položky, získat bezkonkurenční slevy a nejnovější nabídky na Uniqa Pojišťovna. až 75% sleva s Uniqa Pojišťovna Slevový kód a Kupón, které jsou testovány. Zkontroluje všechny nabídky každý den, můžete je využít před nákupem online.

Pokračujte uniqa.cz
  • Slevy 9
  • nabídky 9

FAQ for Uniqa Pojišťovna

Chci změnit svoji pojistnou smlouvu s Uniqa Pojišťovna, co mám dělat?

Pokud se způsob platby a frekvence změní, můžete změnu kontaktních údajů nahlásit prostřednictvím klientského programu https://www.myuniqa.cz nebo e-mailu: [email protected] Se zaměstnancem, který si pojištění zakoupil, je nutné se dohodnout na změně rozsahu smlouvy, dohodnout se můžete také se svým makléřem nebo pojišťovacím poradcem UNIQA pojišťovny. Pokud jste nekontaktovali pojišťovacího poradce UNIQA, najdete pobočku pojišťovny na / kontakty /.

Jak platit pojistné v obchodě Uniqa Pojišťovna bezhotovostně?

Uniqa Pojišťovna podporuje 2 způsoby: 1. Přímý odpočet z bankovního účtu, přímý odpočet z bankovního účtu je nejlepší a nejlevnější platební metoda. Musíte pouze uzavřít dohodu o přímém inkasu s bankou a správně určit limit pro výběr. 2. Ze svého bankovního účtu můžete také platit bezhotovostní pojistné ve formě jednorázové nebo dlouhodobé objednávky. Nezapomeňte vždy deklarovat číslo své pojistné smlouvy jako variabilní znaménko (VS).

Novinky e-mailem

Zaregistrujte se a získejte nejlepší slevy.