cz-kupon.com
Hlavní strana všechny obchody Siko Dny Marianne

Siko Dny Marianne Květen 2022

Získejte úspory pomocí Siko Dny Marianne zdarma. Podívejte se na následující seznam kupónů a kliknutím získáte kuponové kódy nebo nabídky. Nikdy nezmeškejte šanci ušetřit peníze.

Pokračujte siko.cz
  • Slevy 22
  • slevové kódy 2
  • nabídky 20
  • Doprava zdarma 1

FAQ for Siko

Jak mi dodá zboží Siko?

Siko zašle zboží pouze na určená místa v ČR prostřednictvím přepravních společností PPL a DHL a Toptrans. A obvykle vám zboží doručí do 3 pracovních dnů po zadání objednávky. Jejich cena za expresní balíky v ČR je 99 Kč. Řidič Vámi zvolené přepravní společnosti Vás bude před odesláním kontaktovat na telefonní číslo uvedené v objednávce. Můžete trpělivě čekat na potvrzení.

Jaké platební metody přijímá Siko?

Siko přijímá platbu na dobírku a požaduje pouze platbu přepravci po obdržení zboží. Přijímají také online platby a zajišťuje je platební brána ComGate. K platbě online můžete použít visa a jcb a mastercard, Maestro a visa electronic a UnionPay. Platební brána ComGate vás přesměruje do vaší online banky a můžete se přihlásit jako obvykle a potvrdit připravený platební příkaz.

Jaké propagační akce má Siko?

Siko má mnoho slev na koupelnové výrobky a dveřní série. Některé jejich toalety a sprchové hlavice jsou přímo zlevněné od 20 % do 45 %. Některé z jejich dveří také kupují čtyři akce a jednu akci zdarma. To znamená, že po zakoupení 4 dveří stejné série získáte dveře tak stejné kvality a stylu zdarma.

Siko má záruční servis?

Siko je velmi dobře informován o problémech různých zákazníků na českém trhu za posledních 30 let, a proto poskytuje bezplatné opravy produktů po dobu 24 měsíců od data, kdy potvrdíte převzetí zboží. Během toho období budou jejich projektoví konzultanti vždy online, aby vám mohli poskytovat služby a tak odpovídat na otázky.

Novinky e-mailem

Zaregistrujte se a získejte nejlepší slevy.